«Медійна та інформаційна грамотність в умовах війни»

Зараз, як ніколи, нам потрібні знання для того, щоб розпізнавати правдиву та фейкову інформацію і не вестись на провокації мас-медіа. Саме з такою метою студенти 2-го курсу спеціальності «Початкова освіта» групи ПО-24 під керівництвом свого викладача Наталії Василівни Гой провели онлайн-тренінг для першокурсників спеціальностей «Право» і «Туризм» на тему: «Медійна та інформаційна грамотність в умовах війни». Тут наші першокурсники мали можливість ознайомитися з основними правилами та принципами користування інтернет-ресурсами, щоб вміти розрізнити правдиву інформацію від фейкової. Для цього їх заохочували різними цікавими завданнями. Доповідачі мали на меті розповісти все до найменших дрібниць про правильну роботу із різноманітними ресурсами. Студенти були активні та із захопленням розв’язували поставлені завдання.

Вдячні організаторам такого тренінгу! Остерігайтесь фейків! Слава Україні!