Історії успіху випускників спеціальності “Туризм і рекреація”

До здобувачів освіти спеціальності «Туризм і рекреація» завітав в гості випускник коледжу Назарій Шатрук. Він є відомим блогером, організував свій онлайн-бізнес, також займається туристичним бізнесом у форматі “сільський зелений туризм”; при цьому продовжує навчання на факультеті туризму Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Назарій Шатрук розповів про свій шлях до успіху, починаючи з 17 років. Саме з цього періоду він почав заробляти свої власні кошти, організовувати свій онлайн-бізнес з продажу екопродуктів, допомагав батькам з організацією сімейного туристичного бізнесу. Він розповів про особливості ведення бізнесу в онлайні, відмінності між організацією туристичного та пов’язаного з виробництвом і продажем екопродукції бізнесів. Наголосив на важливості реклами і використанні різноманітних форм просування своєї продукції чи послуг в сучасному світі інформаційних технологій. Здобувачі освіти активно задавали питання, відповідаючи на які випускник поділився цікавою, корисною та пізнавальною інформацією, яка може знадобитися кожному в майбутньому. Найважливіше, що успіх і бажання реалізуватися на прикладі нашого випускника довів, що молодий вік – не завада, а головне – бажання та мотивація до дій!