««Коледжівському» роду нема переводу»

5 травня 2022 року зі студентами ІІ курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» відбулася зустріч із випускниками  Івано-Франківського фахового коледжу під творчою назвою ««Коледжівському» роду нема переводу». Онлайн-захід модерували голова циклової комісії професійно-практичної підготовки Оксана Дмитрівна Селепій та завідувач Відділення дошкільної освіти Оксана Миколаївна Сидорук.

Слід зазначити, що цю форму роботи організовано й проведено з метою інформування другокурсників про вибір додаткової кваліфікації на майбутні роки навчання в коледжі та перспективи подальшого працевлаштування.

Оксана Миколаїівна зауважила, що для вибору нашим студентам пропонується три додакткові спеціалізації, а саме: «Логопедія», «Англійська мова» та «Корекційна освіта».

Оксана Дмитрівна представила гостей зустрічі, наших випускниць: Христину Максимець, директора закладу дошкільної освіти «Едельвейс» смт. Перегінська, Уляну Гнатюк, інструктора з фізичної культури закладу дошкільної освіти «Сонечко» смт. Тлумача, вчителя англійської мови приватного закладу, Соломію Шолопак, вихователя закладу дошкільної освіти «Едельвейс» смт. Перегінська, Камілу Морочило, вихователя (попередньо асистента вихователя) закладу дошкільної освіти «Пізнайко» м. Івано-Франківська. Педагог зазначила, що випускники є авторитетом, славою й гордістю коледжу.

Під час невимушеного спілкування-спогадів наші гості розповіли про навчання в коледжі, про перші дні в професії, про фахове становлення, про перші родзинки досвіду. Наші студенти отримали пізнавальні, мотивовані, професійні відповіді на свої запитання з «перших вуст» вчорашніх студенток коледжу, сьогоднішніх фахівців своєї справи.

Наприкінці заходу Оксана Миколаївна побажала другокурсникам правильного вибору в обранні додаткової кваліфікації. Оксана Дмитрівна, в свою чергу, висловила слова подяки гостям-випускникам за надану інформацію, мотивацію у виборі додакткової спеціалізації.