НЕХАЙ СВЯТИТЬСЯ ІМ’Я ТВОЄ, МАМО!

Хоча б яку ти вибрав із доріг,

Хоча б якими ти пішов шляхами,

Та через  терни горя й бід

Ти повертаєшся до мами.

Напередодні свята Дня матері, яке відзначається у другу неділю травня студенти груп ПО-32, ПО-35 разом із кураторами Стамбульською Т.І. та Гоцуляк К.І. провели виховний захід «Нехай святиться ім’я твоє, мамо!».

На зустрічі були присутні завідувач Педагогічного відділення Полякова Т.В, викладачі: Цюняк О.П., Сороколіта О.В., Павелко Р.О., а також мами студентів та викладачів.

З прадавніх часів у багатьох народів існував культ Матері. Основним ореолом оповитий він у християнстві.  Образ Божої Матері ніби ввібрав у себе всі радощі і трагедії, всі втіхи і болі материнства, став й самозреченості, незламної сили духу, яку у важку годину може явити материнське серце.

Активні учасники заходу декламували вірші, співали пісню та демонстрували світлини зі своєю мамою.

Також згадували мученицьку долю матерів, які чекають повернення своїх синів живими додому…

Чекай мене, мамо, завжди й звідусюди,

Й чекання твоє переможе війну:

Всевишній загарбників наших засудить,

А люди нащадків їх теж проклянуть.

Чекай мене, мамо, і я повернуся,

Твій образ для мене – святий оберіг,

Молитва твоя і чекання, матусю,

Живого мене приведуть на поріг!