24 лютого – 2 роки спротиву

На спеціальності “Готельно-ресторанна справа” відбувся захід, присвячений 2-й річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Захід провела викладачка коледжу Сніжана Николюк із студентами І-ІІІ курсів.

Захід розпочався з хвилини мовчання, якою вшанували пам’ять усіх загиблих українців під час війни.Також згадали імена наших земляків верховинців, які віддали своє життя, мужньо захищаючи Україну. Студенти заспівали патріотичну пісню та прочитали напам’ять вірші про війну, які розчулили усіх присутніх та змусили ще раз замислитись над тим, якою дорогою ціною відстоюється цілісність нашої Батьківщини. Згадали, як все розпочалось, переглядаючи відео про запеклі бої та незламність наших захисників, як ми згуртовано підтримували й надалі підтримуємо ЗСУ. Віримо, що Перемога України близько і тільки спільними зусиллями ми досягнемо її.
СЛАВА УКРАЇНІ !
ГЕРОЯМ СЛАВА!