Молодь і влада

27 лютого відбулася зустріч студентів 1 курсу спеціальності 022 Дизайн Івано-Франківського фахового  коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та представників Департаменту молодіжної політики, спорту Івано-Франківської молодіжної ради. Студенти мали можливість дізнатися про перспективи для молоді у 2024 році, а саме:

• стажування в департаменті;
  • участь у проєкті «Молодь і влада»;
  • відкриті конкурси з визначення програм розроблених інституціями громадянського суспільства для виконання яких надається фінансова підтримка з бюджету Івано-Франківської територіальної громади.
    Загальна мета зустрічі – стимулювання розвитку молодіжного сектору, сприяння активної участі у суспільному житті та формування лідерських якостей молоді.  Захід  спрямовано на сприяння розвитку особистості студентської спільноти. Зустріч видалася насиченою та продуктивною