Вітаємо з перемогою!

Чудові новини надійшли до Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника про результати ІІ етапу ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти, метою якого є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.
 Цього року в конкурсі взяло участь 37 студентів. Наш коледж представляла студентка  ІІ курсу спеціальності «Початкова освіта» Федорів Мар’яна. За результатами перевірки конкурсних робіт вона посіла ІІ місце. Дякуємо викладачу-методисту Поляковій Тетяні Вікторівні, яка готувала студентку до конкурсу.
Адміністрація коледжу вітає Мар’яну та її наставника, Полякову Тетяну Вікторівну, з перемогою та бажає подальших успіхів у навчанні та науковій діяльності!