ЗВІТУЮТЬ СТУДЕНТИ-ПРАКТИКАНТИ

6 жовтня 2022 року студенти третього курсу спеціальності 013 Початкова освіта захищали матеріали навчальної практики «Спостереження за роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі» та виробничої практики «Позакласна та позашкільна виховна робота в школі», які проходили у період з 1 до 28 вересня 2022 року в закладах середньої освіти міста Івано-Франківська та Івано-Франківської області. Керівниками практики були спеціалісти вищої категорії, викладачі-методисти Інна Червінська, Наталія Гой, Світлана Довбенко, спеціалісти вищої категорії Любов Прокопів, Тетяна Стамбульська, Ганна Максимчук, спеціаліст другої категорії Ірина Терновська. На захисті були присутня заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Чупровська, завідувач педагогічного відділення Людмила Ликтей, голова циклової комісії професійної і практичної підготовки (спеціальність Початкова освіта) Катерина Гоцуляк.