«Милосердя — це воістину велика річ, дар Господа»

«Милосердя — це воістину велика річ, дар Господа». Під таким гаслом студентки 2-го та 4-го курсів спеціальностей «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта», разом із викладачкою культурології Пазинюк Марією Василівною, відвідали Івано-Франківську обласну дитячу лікарню (онкогематологічне віділення), де провели майстер-клас для маленьких пацієнтів із застосуванням техніки «Малювання кавою». Захоплені заворожуючим процесом створення розчину та малюванням, були не лише діти, а і їх батьки. Арт-терапія поєдналася з арома-терапією, під час якої, діти із задоволенням робили перші мазки пензликом. Студентам вдалося відволікти дітей від лікарняних буднів та захопити їх неординарним стилем малювання. Кожен із волонтерів повернувся додому натхненним, з почуттям задоволення й усвідомленням того, яку велику роль відіграє мистецтво в житті людини.