ВИБІР ДОДАТКОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ

31 травня відбулась онлайн зустріч зі студентами 2 курсу спеціальності «Початкова освіта» щодо вибору додаткової кваліфікації.

Із переліком наявних кваліфікацій ознайомила завідувач Педагогічного відділення Тетяна Вікторівна Полякова.  Вона наголосила на необхідності при виборі звертати увагу не тільки на захоплення певною спеціалізацією, а й  керуватись успішністю з відповідного предмета і подальшого навчання та працевлаштування.

Також присутні викладачі Гоцуляк Катерина Іванівна та Кравченко Ірина Михайлівна проконсультували зокрема про кожну кваліфікацію, а саме: «Інформатика», «Англійська мова», «Корекційна освіта» та «Хореографія» та ознайомили про відповідні записи у дипломах.

Студентів цікавило які спеціальні предмети будуть вивчатись на цих кваліфікаціях і на які вакансії вони можуть претендувати після закінчення коледжу.