Підсумки участі в Міжнародному конкурсі з українознавства

25 квітня 2024 року в Івано-Франківську відбулося нагородження переможців XVІІ Міжнародного конкурсу з українознавства для здобувачів загальної середньої освіти та наукових керівників дослідницьких робіт за участю директора департаменту освіти і науки Івано-Франківської облдержадміністрації Віктора КІМАКОВИЧА. Зокрема, диплом переможця І ступеня, а також книги від журі конкурсу, отримала студентка другого курсу спеціальності «Початкова освіта» ВСП “Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” Неля НАГОРНЯК. Науковий керівник дослідницької роботи – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, кандидат політичних наук, викладач коледжу – Богдан МАКСИМЕЦЬ був відзначений подякою і грамотою.

ВІТАЄМО ЮНУ ДОСЛІДНИЦЮ ТА КЕРІВНИКА!

БАЖАЄМО НОВИХ ПЕРЕМОГ НА БЛАГО УКРАЇНИ!