Захист практики з додаткової кваліфікації “Хореографія”

З 11 по 22 квітня 2022 року студенти Івано-Франківського фахового коледжу спеціальності “Початкова освіта” проходили педагогічну практику з додаткової кваліфікації “Хореографія”. Ми отримали безцінний досвід, заряд позитивних емоцій та вражень, здобули нові знання, вміння та навички. Мали змогу відчути атмосферу, побачити з середини навчальний процес, ознайомитись із методикою роботи з дітьми, отримати професійні поради від вчителів-наставників. Практика для нас стала вагомим етапом творчості, збагатила та надихнула кожного, адже ми мали змогу здобути професійний досвід, зрозуміти, як знання та навички, отримані під час аудиторних занять чи дистанційного навчання з хореографії можуть застосовуватись у практичній діяльності. Вдячні Роксолані Олегівні за підтримку під час практики та безцінні знання!