Оголошення!

До уваги штатних працівників коледжу! Шановні колеги! 23 травня 2022 року о 15.00 відбудеться засідання Педагогічної ради! Порядок денний:
1. Про затвердження правил прийому до Івано-Франківського фахового коледжу у 2022 році (Доповідач: Нестеренко С.В.).
2. Про затвердження складу комісій щодо розгляду мотиваційних листів та проведення співбесіди.
3. Про завершення 2021-2022 навчального року та завдання колективу щодо підвищення якості освітнього процесу в умовах воєнного стану (Доповідачі: Никорак Я.Я., Полякова Т.В., Сидорук О.М., Наконечна І.М., Глушко В.І.).
4. Про затвердження Положення про освітньо-професійні програми у Відокремленому структурному підрозділі
«Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» (Доповідач: Чупровська М.Я.).
5. Про передачу в навчально-методичний відділ університету для оприлюднення на офіційному веб-сайті і громадського обговорення ОПП підготовки фахових молодших бакалаврів спеціальностей:
012 Дошкільна освіта
013 Початкова освіта
022 Дизайн
241 Готельно-ресторанна справа (Доповідач: Чупровська М.Я.).
6.Різне.

Приєднання до засідання Педагогічної ради за покликанням
meet.google.com/gtd-ndtn-aqs