ХОРОБРА практика майбутнього педагога

Ніхто не очікував війни…

Ворог, руйнуючи інфраструктуру українських міст і сіл, прагне позбавити молоде покоління українців можливості здобувати освіту. Сьогодні найціннішим внеском студентства у перемогу є зосередження зусиль студентів та викладачів на навчанні, у тому числі й на практичній підготовці.

За цих умов «особливою» переддипломною практикою стала для студентки нашої групи ПО-42 Оксани Рубаняк. Молода талановита особистість, яка видала вже збірку поезій, та громадська активістка має прекрасні перспективи для розвитку, проте відвага та надзвичайне почуття патріотизму нашої подруги не залишили їй іншого вибору: Оксана сміливо вступила у ряди ЗСУ й вирушила на фронт, щоб захищати рідну землю зі зброєю в руках.

Весь педагогічний та студентський колектив коледжу пишається її вчинком та молиться за її здоров’я, за безстрашних побратимів та швидку перемогу України у війні з кривавими російськими окупаційними військами.

Студенти групи ПО-42!