«ПРЯМА МОВА З ПЕРЕДОВОЇ АБО ВІДВЕРТО ПРО ВІЙНУ»

Здобувачі освіти юридичного відділення нашого коледжу побували на зустрічі з Олександром Ябчанкою, новообраним командиром роти “Гонор” батальйону “Вовки Да Вінчі” 59 ОМБ.

Наші студенти радо відгукнулись на запрошення голови Молодіжної ради при Івано-Франківській ОВА  та нашої випускниці Світлани Івасишин. На зустрічі дізнались про справжній бойовий досвід, про залучення до захисту своєї країни, а також про можливості підтримки Збройних Сил України. Зустріч мала інформативно-просвітницький характер, адже на ній Олександр Ябчанка щиро розповів про те, чого очікувати від третього року повномасштабного вторгнення, про роботу батальйону, бойові та тилові посади в роті “Гонор”, а також про можливості та воєнні перспективи. Насамкінець усі охочі могли поставити свої питання до бойового командира.