Студентська міні-конференція з елементами тренінгу «Крочки інклюзивними просторами 2.0»

1 листопада відбулась Студентська міні-конференція з елементами тренінгу за к’юрік’юлумом «Крочки інклюзивними просторами 2.0» (STUDENT MINI CONFERENCE “TREADING INCLUSIVE SPACES2.0”) за посібником розробленим в рамках міжнародної програми «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти» за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США.

Даний захід об’єднав та згуртував викладачів та студентів спеціальностей «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» до спільної продуктивної праці у сфері корекційної освіти. Студенти мали можливість створити та покращити спеціальний підхід та умови для дітей з особливими освітніми потребами та поділилися своїми дослідженнями.Тренінгові елементи дали можливість відчути спільну діяльність педагогів в інклюзивному середовищі, а під час майстерок студенти брали участь в цікавих іграх та завданнях, які можна використовувати у роботі з дітьми.

Підготувала і провела міні-конференцію модератор Ірина Скавінська студентка спеціальності «Дошкільна освіта» за консультаціями викладача коледжу, керівника міжнародної програми «Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти», спеціаліста вищої категорії Сергія Сидоріва.