Товариська гра з міні-футболу

4 червня студенти коледжу (юнаки) взяли участь у матчевій зустрічі з міні-футболу проти команди Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ. Враховуючи товариських характер матчу, надмірної напруги та суперництва не відзначалось. Натомість панувала атмосфера взаємоповаги та дружби, що безперечно зумовило реалізацію мети зустрічі – налагодження дружніх відносин з навчальними закладами Івано-Франківська, удосконалення навичок гри у міні-футбол та проведення активного дозвілля в колі студентської молоді.

Під чітким керівництвом викладача фізичної культури Степана Петровича Хопти збірна команда коледжу у підсумку двох таймів виборола перемогу. За підсумками гри обидві команди висловили побажання подальших спільних зустрічей такого формату з інших видів спорту та діяльності.

Щиро дякуємо Прикарпатському факультету Національної академії внутрішніх справ за запрошення й надіємося на подальшу співпрацю!