Крокуємо містом своїми правами

4 червня команда «Галка-ерудит», а саме студенти першого курсу спеціальності «Прикладна математика»: Артиш Вікторія, Ровенко Володимир, Семеген Божена, Сковрон Роман, Тимець Василь, Тросцінська Вікторія, взяли участь в організованому Службою у справах дітей Івано-Франківської міської ради квесті «Крокуємо містом своїми правами». Разом із керівником команди Надурак Наталією Миколаївною розгадували цікаві завдання й шукали установи міста, до яких можуть звернутися діти у разі порушення своїх прав. Завдання були не з простих, адже потрібно було знати: які це заклади, які саме функції вони виконують, яку можуть надати допомогу та де знаходяться? У нашому маршруті були: Центр психологічної допомоги дітям «Серденько», Відділ ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області, Центр практичної психології та соціальної роботи Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Громадська організація «Родина Кольпінга на Прикарпатті», «Пласт». Але особливо цікаво студентам було у Клініці дружній до молоді «Вікторія», де довелось виконувати непросте завдання – робити Пробу Руф’є! Отож, довелось швидко дізнатися багато нового та життєво необхідного. Щиро дякуємо за пригоди!