Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед студентів «Зелена миля»

31 травня студенти Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» на чолі з керівником фізичного виховання Оленою  Мельник та викладачем фізичної культури Сергієм Николайчуком  взяли участь у Всеукраїнському легкоатлетичному пробігу по вулиці Тараса Шевченка.

Понад 100 студентів виявили бажання випробувати свої сили долаючи дистанцію 1610м. Учасники заходу стартували та фінішували біля навчального корпусу Прикарпатського університету, що зумовило шалену підтримку з боку друзів та колег по навчанню. Хвилюючі й водночас радісні емоції переповнювали всіх задіяних у спортивному дійстві.  Доповненням до яскравої атмосфери свята стала срібна нагорода викладача коледжу Сергія Николайчука, який другим подолав дистанцію під красномовною назвою – «Зелена миля».

Вітаємо учасників та призера фізкультурно-оздоровчого заходу. Бажаємо не зупинятися на досягнутому!