Захист курсових проектів

22 травня на Відділенні дошкільної освіти відбувся захист курсових проектів студентами третього курсу з «Народознавства в ДНЗ» (Керівник – Гурей Ольга Іванівна).
Розглядалося багато цікавих тем, які були висвітлені в теоретичній частині курсового проекту.
Продукти курсового проекту були продуманими заздалегідь студентами.
Особливо вражали такі проекти, як: «Українська хата. Інтер‘єр українського житла» – детальний макет української хати; «Колискова як перша пісня для дитини» – м‘який лепбук з колисковими; «Український народний одяг» – 12 ляльок в українському народному одязі; « Звичаї і обряди українського народу» – весільний коровай; «Народні символи та обереги України» – український віночок; два об‘єднані курсові проекти «Українська вишивка» та «Державні символи України. Особливості гербів різних регіонів України» – вишиті 15 гербів – областей України.
Всі продукти курсових проектів стали суттєвим наповненням кабінету Народознавства.