СОНЯЧНІ СЕРЦЯ

Студенти III та IV  курсів спеціальності “Початкова освіта” (спеціалізація “Корекційна освіта”) разом із викладачами вибіркових освітніх компонент даного напряму Сидорів Лідією Михайлівною та Гоцуляк Катериною Іванівною відвідали заклад для дітей з особливими освітніми потребами, який фунціонує при монастирі Святого Йосифа.

Саме тут допомагають  зрозуміти, що кожна людина, хай якою була б її особливість, є безцінною, заслуговує любові, поваги та права на самореалізацію.

Дотримуючись чіткого розпорядку дня, кожна дитина по черзі працює у сонячній пекарні, яка функціонує при закладі.

Наші здобувачі провели у центрі спільне заняття із дітьми. Під час якого вирізали наліпки і прикріплювали їх на  велике серце. Студенти допомагали вихованцям і у спільній взаємодії допомогли дітям відчути себе потрібними.

Кожній такій дитині потрібно створювати простір, у якому вона зможе розкритися і проявити любов сонячного серця.