Встигнути за 180 секунд?! – Легко!

Студенти 2 курсу спеціальності «Право» на занятті з ораторської майстерності під керівництвом викладача Ірини Малиновської презентували захоплюючі виступи  у форматі коротких промов «Elevator Pitch». Кожен учасник вражав своїми ідеями та навичками умілого переконливого виступу. Вони продемонстрували, як важливо бути зосередженим і чітким у висловленні своїх думок навіть у найкоротший час. Ми побачили креативність, впевненість та вміння передати суть ідеї всього за кілька хвилин. Це свідчення їхнього росту в ораторській майстерності та навичках ефективної комунікації. Студенти висвітлювали теми, які стають ключовими для успішної кар’єри у сфері права та політики: «Ефективність результатів конструктивного діалогу, яким повинен бути сучасний лідер», «Моя філософія досягнення успіху», «Політик і оратор» тощо. Інтерес до цих тем підкреслює важливість актуальних знань та вмінь для становлення в майбутній професії. Наші студенти вже сьогодні готуються до викликів, з якими їм доведеться зіткнутися в сучасному світі права.