Святий Миколай іде до сиріт!

Попри всі негаразди і труднощі діти завжди залишаються дітьми, щиро вірять в чудо і чекають здійснення мрій. Нехай і не всі, але деякі, ми разом з вами здійснюємо.

Здійснення мрій, отримання подарунків, дарування посмішок та радості, віра в краще, можливість допомагати… Все це об’єднує  учасників акції «Святий Миколай іде до сиріт». Тому Святий приходить незмінно і його з нетерпінням чекають.

Долучились до акції і студенти та викладачі юридичного відділення нашого коледжу, щоб подарувати хоч трохи радості та тепла дітям, які цього найбільше потребують.

Подарункам раділи учні  8-го класу Печеніжинської спеціальної школи-інтернату, учні 9-го Калуської спеціальної школи, які направду слухають серцем і говорять унікальною мовою – мовою жестів. Їхній вияв емоцій по-особливому щирий, справжній та непідкупний. Вони дивляться в очі і промовляють до серця, а також діти Містечка Святого Миколая у с. Крихівці.