Студенти коледжу організували благодійну акцію з нагоди Міжнародного Дня студента

17 листопада в Міжнародний День студента в Івано-Франківському фаховому коледжі ПНУ ім.В.Стефаника студенти провели благодійну акцію під гаслом: “Студенти коледжу ПНУ збирають кошти для ЗСУ!”. На заході можна було поставити у скриньку добровільний донат і вибрати той смаколик, який бажаєш. Акцію підтримали чимало студентів і викладачів коледжу.  Зібрані кошти у сумі 13400 гривень передали на закупівлю 5 Mavic 3T для 2 стрільтбату 128 ОГШБр. Дякуємо всім, хто долучився до чудової студентської ініціативи! Дякуємо всім нашим Захисникам і Захисницям за можливість навчатися та проживати неймовірні студентські роки! Віримо у якнайшвидшу перемогу України!