Збір баночок від консерв та парафіну на підтримку наших захисників

Зима наближається, а наші війська залишаються на передовій, оберігаючи нашу країну. Давайте покажемо їм свою підтримку та допомогу!
Ми оголошуємо збір баночок від консерв та парафіну. Ці матеріали необхідні для виготовлення свічок, які стануть в нагоді нашим військовим під час холодних ночей на передовій.
Як ви можете допомогти:
 –  Збирайте баночки від консерв. Чим більше, тим краще!
– Збирайте свічки чи залишки парафіну/воску.
– Допомагайте розповідати про нашу ініціативу. Розповідайте своїм друзям, родині та однодумцям про наш збір для підтримки військових.
       Збірні пункти будуть розташовані Івано-Франківський фаховий коледж Бандери 1, – 5 поверх;
Шевченка 82; Шевченка 42а;
 1 гуртожиток ПНУ за адресою вул. Дорошенка 22а, та 4 гуртожиток вул.Шевченка 49а
Якщо немає змоги допомогти у зборі  то просимо допомоготи матеріально. Ми будемо закуповувати парафін для наших майбутніх свічок.
Реквізити :
5375 4114 2168 9121 – монобанк
4149 4999 9457 8290 – приват Зуб’юк Я.В.
 Маєте питання або пропозиції? Звертайтеся за контактами даними 0984113891 Зубʼюк Ярина голова профбюро Івано-Франківського фахового коледжу.
 Нехай наші військові відчують тепло та підтримку від кожного з нас !