Творча зустріч з Олексієм Гнатковським

3 травня в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася натхненна зустріч із заслуженим артистом України, актором театру і кіно Олексієм Гнатковським.
Активно дискутували про парадигмальні зміни української культури, зокрема, про сучасний український кінематограф та театр. Обговорили актуальні питання громадянського життя. Здобувачі освіти мали можливість вести живий діалог у форматі: “Питання- відповідь”. Олексій Гнатковський – режисер і громадський діяч, поділився своїми думками і твердженнями з учасниками заходу, націливши їх на втілення нових ідей.
Зустріч із відомим представником плеяди акторів Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, залишила по собі теплі емоції та незабутній досвід для студентів та викладачів. Такі, просвітницькі події із залученням молоді сприяють підтримці та розвитку української культури.