Захист виробничої практики студентів групи ПР-41 спеціальності «Право»

Виробнича практика є важливою складовою навчального процесу, що  покликана сприяти формуванню фахівця-правознавця, який повинен мати глибоку наукову і належну практичну підготовку.

23 червня відбувся захист виробничої практики студентів групи ПР-41 спеціальності «Право».

На захисті були присутніми: заступник Регіонального центру з надання безоплатної вторинної допомоги в Івано-Франківській області Володимир Ковальчук, фахівець Юридичної клініки Микола Остап’як, заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Чупровська, керівники-методисти практики від коледжу Іванна Наконечна, Наталія Савчин, студенти.

Практика майбутніх правників відбувалася в судах, адвокатських об’єднаннях, юридичних службах підприємств, установ, виконавчій службі, Юридичній клініці, де студенти мали змогу ознайомитися з їх структурою, принципами роботи, нормативно-правовою базою, що регулює їх діяльність

На захисті студенти підтвердили закріплення ними теоретичних знань, отриманих під час навчання, і набуття практичних навиків роботи по спеціальності.