Державна підсумкова атестація випускників спеціальності “Право”

Студенти 4-го курсу спеціальності “Право” успішно склали комплексний кваліфікаційний іспит. На юридичному відділенні працювала Екзаменаційна комісія у такому складі: Голова комісії –  Володимир Ковальчук – заслужений юрист України, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області; члени комісії – Ірина Петровська – кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового юридичного інституту ПНУ та Іванна Наконечна – завідувач юридичного відділення Івано-Франківського коледжу ПНУ; секретар комісії – Ольга Дем‘янчук – методист юридичного відділення коледжу .

Цьогоріч 28 наших випускників отримають дипломи молодшого спеціаліста з кваліфікацією “Юрист”.

Вітаємо з  завершенням навчанням та бажаємо нових перемог!