Організаційна зустріч програми “Character International Inc”

Згідно з угодою співпраці між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, Україна) та програмою «Character International”, Inc (м. Даллас, Техас, США), а також урахуванням умов спільної діяльності, відбулася організаційна зустріч представників зазначеної програми доктора психологічних наук, професора Джона Кука, директорки центру альтернативної освіти KAIZEN Анни Довженко та директора Івано-Франківського фахового коледжу Юрія Москаленка, заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи Тетяни Полякової, викладачів коледжу Ганни Максимчук та Тетяни Стамбульської, котру призначено завідувачем Творчої лабораторії з вивчення та формування характеру дитини. Під час зустрічі обговорювалися питання подальшої співпраці, удосконалення та розширення програми курсів для навчання студентів та викладачів.