До уваги штатних педагогічних працівників Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

« 29 » червня 2023 року в 403 аудиторії за адресою Бандери, 1 о 10.00 відбудеться засідання Педагогічної ради!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Засідання Педагогічної ради №4 від 29 червня 2023 року

ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж

Прикарпатського університету імені Василя Стефаника»

1. Про стан підготовки до вступної кампанії 2023 року(Доповідач: заступник директора з навчально-виховної роботи Полякова Т.В.).
  2. Про організацію освітнього процесу у ІІ семестрі 2022-2023 н. р. та завдання колективу щодо підвищення якості освіти.(Доповідач: заступник директора з навчально-методичної роботи Никорак Я.Я.).
  3. Про підведення підсумків щодо виконання плану роботи Івано-Франківського фахового коледжу за 2022-2023 н.р. (Доповідач: методист коледжу Гавадзин О.Я.).
  4. Про підсумки виконання наказів та розпоряджень ректорату, МОН та МОЗ України. (Доповідач: директор коледжу Москаленко Ю.М.).
  5. Різне.

5.1. Про визнання результатів підвищення кваліфікації.

5.2. Про затвердження Положення про стейкхолдерів освітньо-професійних програм у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

5.3. Про затвердження Положення про організацію та проведення практики педагогічних працівників у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

5.4. Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

5.5. Про затвердження Положення про підвищення кваліфікації педагогічних працівників у Відокремленому структурному підрозділі «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника».

Участь штатних працівників у засіданні Педагогічної ради коледжу обов’язкова!

Адміністрація коледжуокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Засідання Педагогічної ради №4 від 29 червня 2023 року

ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж

Прикарпатського університету імені Василя Стефаника»

2. Про організацію освітнього процесу у ІІ семестрі 2022-2023 н. р. та завдання колективу щодо підвищення якості освіти майбутніх фахівців.(Доповідач: заступник директора з навчально-методичної роботи Никорак Я.Я.).
  5. Різне.

5.1. Про визнання результатів підвищення кваліфікації.

Участь штатних працівників у засіданні Педагогічної ради коледжу обов’язкова!

Адміністрація коледжу