Захист матеріалів практики з додаткової кваліфікації «Інформатика»

Сьогодні здобувачі фахової передвищої освіти (студенти групи ПОІ-4 спеціальності «Початкова освіта. Інформатика») під керівництвом Стамбульської Тетяни Ігорівни та Никорака Ярослава Ярославовича провели захист практики. У цілому за період проходження практики здобувачам освіти вдалося реалізувати поставлені цілі і завдання практики, студенти набули безцінного досвіду і навички роботи з учнями молодшого шкільного віку, поглибили свої знання з методики навчання інформатики, вдосконалили вміння з організації продуктивної взаємодії з класом на уроці (встановлення особистих контактів, навички співпраці, діалогового спілкування). Практика зі спеціалізації допомогла пізнати всі сторони педагогічної діяльності і значно розширити уявлення про організацію освітнього процесу, детальніше ознайомитися з ІКТ і прийомами навчання. На заході була присутня вчителька інформатики у початкових класах школи №26 м. Івано-Франківськ Томак Іванна Петрівніа, яка дала позитивний відгук про наших студентів. Також усі присутні на захисті мали змогу почути відео відгук від вчительки 25 ліцею м. Івано-Франківськ Валентини Миколаївни Петренко.