Захист матеріалів практики з додаткової кваліфікації «Хореографія»

Важко підібрати слова, щоб передати всю гаму емоцій, яку ми переживали під час проходження педагогічної практики з додаткової кваліфікації “Хореографія” у навчальних закладах Івано-Франківська. Педагогічна практика є невід’ємною частиною підготовчого процесу  та вдосконалення майбутнього вчителя. Вона є тим узагальнюючим джерелом, з якого студент-практикант черпає найважливіше – неоціненний досвід. Ми побачили, як працюють вчителі – професіонали та зрозуміли скільки потрібно вкладати сил та праці в роботу вчителя. Також спостерігали за тим, наскільки  потрібна допомага та взаємопідтримка у нашій професії. Адже лише тоді у просторому залі тебе завжди зустрічатимуть запалені вогником щастя дитячі очі, їх такі приємні та доброзичливі посмішки, теплі слова підтримки, та їхнє лагідне– «Ми Вас дуже любимо». Неймовірним позитивом заряджають діти на уроках хореографії. Їхні перші рухи, підтримка в парах, неідеальні позиції рук та ніг, але зате які вони невимушені та щирі. Практика додала нам впевненості у власних педагогічних та танцювальних талантах.