Зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Дизайн” з представниками Кафедри дизайну і теорії мистецтва

7 червня відбулася зустріч студентів 4 курсу спеціальності “Дизайн” з представниками Кафедри дизайну і теорії мистецтва Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На зустрічі студенти мали унікальну можливість поспілкуватися із гостями заходу – представниками кафедри та поставити питання щодо подальшого вступу.

Зі вступним словом до випускників звернувся директор Івано-Франківського фахового коледжу – канд. філ., професор Юрій МОСКАЛЕНКО.

Завідувач кафедри дизайну і теорії мистецтва доктор мистецтвознавства професор Олег ЧУЙКО прокоментував проблеми та перспективи функціонування та розвитку сучасної дизайн-освіти, тенденцію та актуальність професії. Детальніше про навчання на спеціальності “Дизайн” в університеті, особливості вибору спеціалізації висловилися представники кафедри: гарант освітньої програм “Графічний дизайн” – канд. мист., доцент Ірина ЧМЕЛИКстарший викладач кафедри дизайну і теорії мистецтва, канд. мист. Віта ЛОТОЦЬКА, лаборант кафедри Галина ПАСТУХ. Вони провели консультацію щодо подальшого навчання випускників коледжу в університеті, відповіли на питання студентів щодо технології процесу подання документів та реєстрацію електронних кабінетів майбутніх вступників.

Ірина СТРЕБКОВА – канд. мист., голова державної екзаменаційної комісії, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності “Дизайн”, ознайомила студентів з програмовими вимогами до комплексного кваліфікаційного іспиту – захисту дипломного проєкту.

Студенти 4 курсу спеціальності “Дизайн” під час зустрічі вкотре переконалися, що дизайнер – одна з найзатребуваніших професій особливо зараз, адже після перемоги у війні настане час відбудови НАШОЇ ДЕРЖАВИ! Отже, план відновлення потрібно розробляти вже зараз!