У їхніх серцях жила Україна

25 травня студентки групи ПО-22 Івано – Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та вихованки гуртка «Юні історики» під керівництвом Максимця Богдана Володимировича завітали до Івано-Франківського міського Центру патріотичного виховання імені Степана Бандери на загальноміський захід «У їхніх серцях жила Україна», організований до Дня Героїв. День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність Української держави🇺🇦 Ми пам‘ятати мусимо завжди Героїв незламної країни! Які життям ризикували у часи війни І зараз ризикують заради України! Вони герої, честь їм і хвала! Вони герої ідуть вперед крізь міни. Вони, щоб Україна століттями жила Ідуть на смерть. Вони герої України! Ми не маємо жодного права опускати зараз руки, зневірюватись у своїй силі духу, адже Україна вже почала переломну сторінку в історії , всі жадають перемоги. Прислухаймось в цей день до голосу героїв, що одним з’єднаним могутнім хором до нас промовляють: «Українці! Будьте гідними! Боріться за своє вільне, незалежне життя! Здійсніть наш заповіт.» І коли цього голосу слухатимуть мільйони, ми зможемо спокійно глянути у майбутнє. Слава Україні! Героям Слава! Захід був дуже гарний, моментами зворушливий, військові ділились своєю історією на війні та порадами нам на майбутнє…Також сюди завітав наш мер міста – Марцінків Руслан, який відзначив дипломами переможців міського етапу обласної національно-патріотичної акції «Герої не вмирають».