Настановча нарада з питань організації виробничих практик студентів 4 курсу спеціальності 013 «Початкова освіта»

На нараді розглядалися питання організації виробничих практик «З додаткової кваліфікації» та «Безперервна»:

• Керівник практики коледжу Чупровська Марта Ярославівна ознайомила з наказом та здійснила розподіл по школах. Також вказала на основні вимоги щодо проходження практики студентами. Зокрема, про кількість проведених уроків та виховних заходів, а також про необхідність відображення своєї діяльності у групі Фейсбук «Будні практики».
• Викладачі-методисти вказали на професійних вимогах до студента-практиканта, дали поради щодо дотримання тайм-менеджмену під час освітньої діяльності.
• Було проведено інструктаж з дотримання правил техніки безпеки та поведінки під час повітряної тривоги.

На зустрічі були присутні завідувач педагогічного відділення Ликтей Л.М., голова циклової комісії Гоцуляк К.І., а також керівники- методисти: Баранецька З.М., Довбенко С.Ю., Гой Н.В., Кравченко І.М., Павелко Р.О., Поміркована Т.В., Прокопів Л.М., Стамбульська Т.І., Цюняк О.П.

Настановчі питання практики з додаткової спеціалізації та безперервної практик

Спец. Інформатика

спец. Англ. мова