Роль рідної мови в українському державотворенні

21 лютого 2023 року студенти ІІІ курсу спеціальності 013 Початкова освіта, під керівництвом завідувача педагогічного відділення Ликтей Людмили Миколаївни, взяли участь у засіданні круглого столу «Визначальна роль української мови в українському державотворенні», який проводився з нагоди Міжнародного дня рідної мови під егідою Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, кафедри ЮНЕСКО Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих ім. Івана Зязюна НАПН України.

Перед учасниками круглого столу виступили професор Микола Тимошик, академік Академії наук вищої школи України, завідувач кафедри видавничої справи та мережевих видань Факультету журналістики і міжнародних відносин Київського національного університету культури і мистецтв, Лілія Овдійчук, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри української мови та літератури Історико-філологічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука, Юрій Работін, голова Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України поет, Володимир Самостяга, голова Луганського осередку товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка та ін.

Сьогодні стає зрозумілим, що рідна мова – найдивовижніший винахід нашої нації, інструмент збереження й розвитку інтелектуальних і духовних скарбів українців. Нею говорять до нас батьки, звертаються мислителі минулого й сьогодення, нею виголошують закони… Бережімо її!