День пам’яті найбільшої техногенної катастрофи у світі

26 квітня 2024 р. відбулося  практичне заняття у групі ПО-24 Педагогічного відділення Івано-Франківського фахового коледжу до 38-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС з навчальної дисципліни “Історія: Україна і світ. Інтегрований курс”, викладач Богдан Володимирович Максимець. Наслідки цієї катастрофи й досі відчутні для української екології — втім, вона також стала популярним елементом кінематографу. Студенти мали змогу переглянути відеофільми «16 маловідомих фактів про Чорнобиль» та «Вирили собі могили». За кінострічками, що переглядалися, були складені завдання практичної роботи на тему “Чорнобиль у відеосюжетах: від техногенної катастрофи до російського вторгнення”, які студенти опрацьовували у ході їх перегляду. Завершилося заняття обговоренням одержаних відповідей на поставлені запитання.

Підготувала староста групи ПО-24 Діана Сасюк