День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» вшанували Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані Гідності за нашу свободу. Згадали світлі обличчя усіх наших Героїв, в тому числі нашого юного студента ПНУ Романа Гурика, який мужньо загинув разом з іншими під час Революції Гідності. Пам’ятаємо кожного…

На сьогоднішньому заході говорили також про важку й багатостраждальну долю нашої неньки України, роль якої виконала відмінниця І курсу- Марта Томашевська. Знаємо, що Україна — країна сильних і незламних людей. Країна вільних і хоробрих героїв. Героїв, що дев’ять років тому під час Революції Гідності, ризикуючи життям, захистили європейський вибір нашої держави. Віримо, що і сьогодні нам вдасться відстояти свою державу і перемогти ворога.

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!