Збори студентів коледжу, які проживають у гуртожитках

2 листопада 2022 року відбулися збори студентів, які проживають у гуртожитках. На зборах були присутні: Вихователь гуртожитку – Соболевський Володимир Романович, інженер з техніки безпеки – Андріїв Ігор Михайлович, голова профбюро коледжу – Куземчак Аліна, старости гуртожитків, та старости блоків.
Порядок денний:
1. Інструктаж з техніки безпеки.
2. Вибори старост гуртожитків.
3. Правила поведінки в гуртожитку.
4. Різне
Володимир Романович та Ігор Михайлович дали настанови студентам щодо їхнього перебування у гуртожитку.
Було проведено голосування за кандидатів на посаду старост гуртожитку. В результаті голосування староста 1 гуртожитку – Калапіщак Вікторія, студентка 2 курсу спеціальності “Туризм”, староста 4 гуртожитку – Луцюк Катерина, студентка 4 курсу спеціальності “Дизайн”, староста поверху у 2 гуртожитку – Куземчак Аліна, студентка 4 курсу спеціальності “Дошкільна освіта”.
На зборах було оприлюднено правила перебування та поведінки у гуртожитку, правила внутрішнього розпорядку та інструктаж з техніки безпеки.