АРХИВАЖЛИВА ЕКСКУРСІЯ до МУЗЕЮ-КРИЇВКИ УПА у ВЕРХОВИНІ

З нагоди 80-річчя УПА та Дня захисників і захисниць України, студенти груп ГРС-11 і ГРС-21 разом із викладачем Захисту України Глушко В.І. у позааудиторний час відвідали музей-криївку УПА. Даний музей знаходиться у центрі Верховини і зацікавлює своїх відвідувачів ще надворі, адже увійти у криївку можна тільки через величезну криницю. А далі, зійшовши у підвал, ми опиняємось у зовсім іншому історичному просторі, який на сьогоднішній день є дуже актуальний, на жаль, бо нам знову доводиться захищати свою Батьківщину, як це робили наші прадіди декілька десятиліть тому.  Власник музею, Іван Михайлович Маківничук, збирав цікавий матеріал спільно із відомим дослідником с. Яворів Василем Гуменюком і вже тривалий час розповідає своїм відвідувачам правдиві життєві історії учасників УПА та про їх героїзм. Згадали також і сьогоднішню війну в Україні, оскільки багато наших земляків, наших родичів і знайомих зараз своїми грудьми відстоюють нашу свободу, в тому числі два сини Івана Михайловича також захищають Україну. У музеї-криївці УПА студенти не тільки поглибили свої знання з історії України, а й почули про історію ОУН і УПА та мешканців регіону, які захищали рідну землю, віддаючи найцінніше – життя.

Віримо, що наша перемога вже близько!!!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!