До уваги штатних працівників Івано-Франківського фахового коледжу!

У четвер, 27.10.2022 року о 15.00 відбудеться засідання Педагогічної ради у змішаному форматі.

У 403 аудиторії присутні члени адміністративної ради, педагогічний колектив приєднується через Google Meet за покликанням meet.google.com/kia-rkrr-mkd

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про проходження атестації викладачів коледжу у 2023 р. (Доповідає методист Гавадзин О.Я.).
  2. Про стан забезпечення контролю за виконанням індивідуальних навчальних планів студентами, яким надано індивідуальний графік навчання (Інформують завідувачі відділень коледжу Ликтей Л.М., Сидорук О.М., Наконечна І.М.).
  3. Про стан оновлення інформації щодо кадрового забезпечення освітнього процесу в коледжі в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДБО) (Повідомляє інженер-програміст ЄДЕБО Гоцанюк Т.В.).
  4. Про стан наявності у відкритому доступі на вебсайті коледжу інформації та документації, передбаченої Законами України «Про освіту», «Про фахову передвищу освіту» (Інформує директор коледжу Москаленко Ю.М.).
  5. Різне. Про погодження та рекомендації до друку навчально-методичної літератури (Доповідає методист Гавадзин О.Я). Про підготовку ОПП «Прикладна математика» (Інформує Солонець Д.М.).

Адміністрація коледжу