Театр об’єднує!

Студенти четвертого курсу спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського фахового коледжу сьогодні завітали до навчально-наукового Інституту мистецтв на прем’єру вистави-мюзиклу «33 Рожеві кішки» за п’єсою української драматургині Надії Дзиги. Вивчаючи будь-який навчальний предмет, важливо поєднувати теоретичну та практичну компоненти. Саме тому сьогоднішнє семінарське заняття з дисципліни «Основи сценічного та екранного мистецтва» (викладач – канд. мистецтвознавства, доцент кафедри сценічного мистецтва і хореографії ПНУ Федорків О.П.), студенти коледжу провели в Актовій залі Інституту мистецтв за переглядом прем’єри вистави, яку для них підготували студенти третього курсу навчально-наукового Інституту мистецтв напряму підготовки «Актор драматичного театру і кіно». Керівник курсу – заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри сценічного мистецтва і хореографії А. В. Грицан.