Workshop – “Я – дитина особлива”

В рамках методичного тижня циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Дошкільна освіта» викладачами Салигою І.М. та Богославець Н.В. 28 вересня проведено бінарне лекційне заняття з навчальної дисципліни “Основи дефектології” зі студентами 3-го курсу додактової спеціалізації «Логопедія».

Заняття проводилось у інтерактивній формі – Workshop. Тематика стосувалася розгляду питання “Я – дитина особлива”. Студентки мали змогу завдяки високій інтенсивності групової взаємодії отримати знання, набути досвіду через їх особисте перживання відчуттів та способів сприймання дитиною з ООП. Наприкінці інтерактиву, здобувачі освіти зробили висновок щодо важливості та обов’язковості системного освітньо-корекційного супроводу таких малюків, як в сім’ї так і в освітніх закладах.