НА «ДОШКІЛЛІ» ЯРМАРКУЮТЬ

Не питай у інших, коли закінчиться війна…, спитай у себе, що ти зробив для цього (Вячеслав Вакарчук). Під таким гаслом 27 вересня 2022 року на базі Дошкільного відділення Івано-Франківського фахового коледжу відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля. Студентки, викладачі, гості та просто перехожі паркової частини нашого чудового міста мали змогу об’єднати зусилля у прагненні допомоги нашим воїнам здолати ворога та наблизити Перемогу.

Під час ярмарки було зібрано більше як 17 тисяч гривень, які будуть передані для потреб бригаді військових, в якій служить наша минулорічна випускниця Оксана Рубаняк.

Щира подяка за активність, ініціативність та підтримку усім студенткам, кураторам груп, які долучилися до потрібної справи. Адже благодійність – це свято, де є бажання поділитися добром, можливість зробити хорошу справу, а в даному випадку підтримати воїнів, що знаходяться на лінії фронту, відчуттям теплоти і вдячності.

Бажаємо всім миру і благополуччя! СЛАВА УКРАЇНІ!