Проведення Всесвітнього дня туризму на спеціальності “Готельно-ресторанна справа”

27 вересня – Всесвітній день туризму. З нагоди цього свята, студенти та викладачі спеціальності “Готельно-ресторанна справа” відвідали музей гуцульського побуту та мистецтва “У трембітаря”. Власник музею – Микола Ілюк, є відомим музикантом Верховинщини, керівником ансамблю “Гуцули”, провів для нас цікаву екскурсію, насичену граю на різних музичних інструментах та прикрашену веселими оповідками про життя та побут гуцулів.
Окрім того, Світлана Миколаївна Павлюк – викладач фахових дисциплін, провела відкрите пізнавальне заняття про туристичні макрорегіони світу, у якому залучила студентів ІІІ курсу спеціальності “Готельно-ресторанна справа”.