Початок роботи приймальної комісії

30 червня розпочалась вступна кампанія у Відокремленому структурному підрозділі “Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника”.

Наш коледж радо запрошує на навчання усіх випускників дев’ятих класів. Приймальна комісія знаходиться за адресою: вул. Шевченка 57 ( вхід з вул. Чорновола), 1 поверх, 116 кабінет. Працює консультаційний центр, допомагаємо створити електронні кабінети та подати електронну заяву.

Якщо ви давно мріяли стати творчим дизайнером, зосередженим техніком-програмістом, великодушним вчителем чи вихователем, серйозним юристом, мандрівним фахівцем туристичного обслуговування або ж комунікабельним фахівцем готельно-ресторанного обслуговування, то вам саме до нас!

Прийом документів відбувається до 13 липня.