Чергове підведення підсумків

У відповідності до Плану роботи Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника 28 червня 2022 року в актовій залі коледжу за адресою Бандери, 1 о 10.00 відбулося чергове офлайн-засідання Педагогічної ради! Згідно з порядком денним було розглянуто низку важливих питань. Зокрема, про підсумки ДА студентів спеціальностей 013 Початкова освіта, 022 Дизайн, 012 Дошкільна освіта, 113 Прикладна математика, 081 Право доповіли завідувач педагогічного відділення Ликтей Л.М., завідувач відділення дошкільної освіти Сидорук О.М. та завідувач юридичного відділення Наконечна І.М.

Аналітичну роботу щодо руху контингенту студентів Івано-Франківського фахового коледжу,  переведення їх на наступні курси, відрахування у зв’язку із завершенням навчання здійснила інженер ЄДБО Гоцанюк Т.В. Розглянуто питання щодо виконання планів роботи Івано-Франківського фахового коледжу у 2021-2022 н.р. Ухвалено завершити роботу над укладанням плану роботи Івано-Франківського фахового коледжу на 2022-2023 н.р. з урахуванням пропозицій завідувачів відділень, голів ЦК, керівників усіх структурних ланок освітнього закладу.

Заслухано на засіданні заступника директора коледжу з навчально-виховної роботи Полякову Т.В., яка ознайомила членів Педагогічної ради з орієнтовним графіком освітнього процесу на 2022-2023 н.р.».

Голова педагогічної ради, директор коледжу Москаленко Ю.М., узагальнив роботу колективу та підвів підсумки. Черговим етапом у житті коледжу є приймальна кампанія 2022 року!