Атестація випускників спеціальності “Право”

22-24 червня 2022 року в Юридичному відділенні нашого коледжу відбувалася атестація студентів 4-го курсу спеціальності “Право”.

Екзаменаційна комісія працювала в такому складі: голова комісії – Володимир Ковальчук, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, заслужений юрист України; члени комісії – Ірина Петровська, кандидат юридичних наук, доцент кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту та Іванна Наконечна, викладач вищої категорії, завідувач Юридичного відділення коледжу; секретар комісії – Ольга Дем′янчук, методист Юридичного відділення коледжу.

У цьому році диплом молодшого спеціалісті за спеціальністю “Право” отримають 38 студентів. Відрадно, що всі випускники підтвердили належний рівень своїх знань і отримали позитивні оцінки на іспиті.

Вітаємо! І бажаємо нових звершень!