Онлайн-захист звітів з навчальної практики студентів 2 курсу спеціальності “Право”

27 червня  2022 року в юридичному відділенні Івано-Франківського фахового коледжу  відбувся онлайн-захист звітів з  навчальної практики студентів 2 курсу. Студенти проходили практику  у Відділі державної реєстрації актів цивільного стану у місті Івано-Франківську Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції  та  Центральному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції з 13 червня  по 26 червня 2022 року. Керівником від баз практики була  начальник відділу  Семченко Леся Романівна. Захист звітів з практики проводився у вигляді доповідей та презентацій під керівництвом Малиновської І.В.

В ході захисту майбутні юристи продемонстрували належний рівень теоретичних знань, практичних навичок в проведенні консультацій,знання нормативної бази, уміння робити обґрунтовані висновки на основі отриманих знань .