Державна атестація на спеціальності «Туризм»

28 січня 2022 року студенти-випускники завершили свій навчальний етап в Івано-Франківському фаховому коледжі здачею державних іспитів. Державна атестація 2022 року знакова, бо це перший випуск студентів спеціальності «Туризм»,  фахівців туристичного і готельно-ресторанного  обслуговування. Студенти показали успішні результати з навчальних дисциплін професійного циклу, також з іноземної (англійської) мови і підтвердили високий рівень підготовки фахівців з туризму в нашому коледжі. Незважаючи на онлайн формат, всі організаційні моменти були витримані, державні іспити проводилися згідно вимог чинного законодавства. Голова Екзаменаційної комісії, спеціаліст вищої категорії Івано-Франківського фахового коледжу Елла Вольвин та члени комісії завідувачка кафедри туризмознавства і краєзнавства факультету туризму, доцент Світлана Філюк і викладач Івано-Франківського коледжу Роксолана Гушул відзначили високий рівень теоретичної і практичної підготовки студентів. Відрадно констатувати також, що студенти, які претендували на отримання диплому з відзнакою, – Данилюк Анна та Якимишин Божена – підтвердили високий рівень своїх знань, чим заслужили особливу відзнаку Екзаменаційної комісії за їх практичне розуміння ситуаційних завдань і проблем, які були змодельовані в реальних виробничих умовах туристичної сфери, а також відмінний рівень знань іноземної мови з професійним спрямування.

Загалом члени Екзаменаційної комісії звертали увагу на комунікативність, витримку, змобілізованість і стресостійкість студентів. Адже саме такі риси, як  професіоналізм, розуміння реалій технологічного процесу, вміння вирішувати нестандартні завдання, оперативність, внутрішній контроль, психологічна компетентність, емоційна стійкість, є основою професійної компетенції фахівця з туризму.

Щиро вітаємо наших випускників! Нехай щастить на професійній ниві!